В І Т А Є М О !

СТАДНИК Оксану, ученицю 11 кл. СЗШ № 10, яка вчетверте стала переможцем обласної олімпіади з історії (1 місце) та вчителя Шваб Ірину Миколаївну,

СТРІЛЕЦЬКОГО Максима, учня 8 кл. СЗШ №10, який зайняв 2 місце на оліміпаді з історії та вчителя Бунько Софію Антонівну.

всіх учасників команди олімпіадників з біології, які стали призерами, а саме: ІЛЬЧЕНКО Арсена, 8 кл. СЗШ №10, 2 місце, вчитель Підкова Віра Мирославівна;
НИКОЛИШИН Євгена, 9 кл., СЗШ №2, 3 місце, вчитель Гучко Наталія Степанівна;
СИВАК Анну, 6 (10) кл., НВК – гімназія, 3 місце, вчитель Маринович Оксана Степанівна;
СУХОВЕРСЬКУ Ольгу, 10 кл. СЗШ №3, 3 місце, вчитель Іваник Вікторія Ярославівна;
БРИЧКО Марту, 11 кл. СЗШ №2, 3 місце, вчитель Гучко Наталія Степанівна

КУПРІЄНКА Олега, учня 7 кл. СЗШ №2, 3 місце на олімпіаді з математики, вчитель Шпаченко Віутор Анатолійович.

ЛЮБУ Дарину, ученицю 8 класу НВК (гімназія), 2 місце на олімпіаді з географії, вчитель Пилипів Ярослав Михайлович;
БУРАК Марту, ученицю 8 класу НВК (гімназія), 2 місце на олімпіаді з географії, вчитель Пилипів Ярослав Михайлович;
ОДИНАК Юлію, ученицю 8 класу НВК (гімназія), 3 місце на олімпіаді з географії, вчитель Пилипів Ярослав Михайлович;
ІВАНИКОВИЧА Тараса, учня 11 класу СЗШ №10, 2 місце на олімпіаді з географії, вчитель Кухар Роман Петрович;

РОМАНІВ Софію, ученицю 9 класу СЗШ №7, за 3 місце на олімпіаді з трудового навчання, вчитель Білущак Галина Юріївна;

НАВАЛЬКОВСЬКОГО Богдана, учня 10 класу СЗШ №2, за 2 місце на олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель Сафіяник Анастасія Ростиславівна;
ГУЛЬЧЕВСЬКУ Євгенію, ученицю 11 класу ССШ №4, за 3 місце на олімпіаді з інформаційних технологій, вчитель Мельник Марія Олексіївна;

ІВАНИКОВИЧА Тараса, учня 11 класу СЗШ №10, за 3 місце на олімпіаді з хімії, вчитель Мельник Оксана Михайлівна;

НАВАЛЬКОВСЬКОГО Богдана,учня 10 класу СЗШ №2, за 2 місце на олімпіаді з інформатики, вчитель Сафіяник Анастасія Ростиславівна;

ШРАМКО Анну-Катерину, ученицю 10 кл. НВК (гімназія), за 2 місце на олімпіаді з англійської мови, вчитель Ципук Алла Михайлівна;
БУРАК Марту, ученицю 10 кл. НВК (гімназія) за 3 місце на олімпіаді з англійської мови, вчитель Ципук Алла Михайлівна;
СТАСЕНКО Діану, ученицю 9 кл. НВК (гімназія), за 3 місце на олімпіаді з англійської мови, вчитель Кахній Лілія Іванівна;
ОПРИШКО Андріану, ученицю 11 кл. НВК (гімназія), за 2 місце на рлімпіаді з англійської мови, вчитель Лобойко Мирослава Богданівна;

РАТОВСЬКОГО Назара, учня 10 класу НВК (гімназія), за 1 місце на олімпіаді з французької мови, вчитель Кравець Світлана Казимирівна;
СЛОТИЛО Софію, ученицю 10 класу ССШ №4, за 2 місце на олімпіаді з французької мови, вчитель Романюк Лідія Ярославівна;
БЕЦКО Анну, ученицю 11 класу ССШ №4, за 2 місце на олімпіаді з французької мови, вчитель Романюк Лідія Ярославівна;

ЛЕВАНДОВСЬКУ Софію, ученицю 11 кл. ССШ №4, за 3 місце на олімпіаді з німецької мови, вчитель Муль Марія Остапівна;
СИРОТИЧ Олександру, ученицю 9 кл. ССШ №4, за 3 місце на олімпіаді з німецької мови, вчитель Муль Марія Остапівна;

ХОЛОНІВСЬКОГО Олександра, учня 8 класу СЗШ №3, за 3 місце на олімпіаді з фізики, вчитель Іванюк Галина Федорівна;

СТАДНИК Оксану, ученицю 11 класу СЗШ №10, за 2 місце на олімпіаді з української мови та літератури, вчитель Мисишин Оксана Миколаївна;
ДУБИК Юлію, ученицю 8 класу СЗШ №2, за 3 місце на олімпіаді з української мови та літератури, вчитель Ступинець Оксана Ярославівна;
ОДИНАК Юлію, ученицю 9 класу НВК (гімназія), за 3 місце на олімпіаді з української мови та літератури, вчитель Гавран Ірина Любомирівна;
МИХАЙЛЕВИЧ Роману, ученицю 10 класу СЗШ №2, за 3 місце на олімпіаді з української мови та літератури, вчитель Гузан Ганна Ярославівна;
ПОЛОЦЬКУ Софію, ученицю 11 класу СЗШ №2, за 3 місце на олімпіаді з української мови та літератури, вчитель Гарват Ірина Юріївна;

ШИШКУ Ольгу, ученицю 9 класу ССШ №4, за 3 місце на олімпіаді з християнської етики, вчитель Романчук Леся Степанівна.

Кiлькiсть переглядiв: 186